Tachograf cyfrowy online NOWOŚĆ!

Co to jest Tacho-Lok on-line?

Tacho-Lok on-line jest absolutną nowością na rynku! To profesjonalne urządzenie, które instalowane jest równolegle do tachografów cyfrowych w pojazdach, które wymagają sczytywania danych plików DDD z tachografu przez internet. Dzięki oferowanemu przez nas urządzeniu, już dzisiaj mogą Państwo pobierać dane z kart kierowców oraz z tachografów. Nie jest konieczny bezpośredni kontakt z pojazdem. Dostęp do danych nie jest warunkowany również miejscem jego pobytu, ani czasem. Wszystko odbywa się on-line.

Jak działa Tacho-Lok on-line?

Nasze urządzenie jest podłączone do tachografu cyfrowego. Przez łączność GPRS wysyła dane na serwer GPS Partners. W następnej kolejności, dane te przesyłane są na osobisty komputer. Jedyny warunek, jaki musi być spełniony, to dostęp do internetu. Z tego miejsca cała dokumentacja może być pobrana dzięki podpiętej, autoryzowanej karcie właściciela. Wszystkie dane z tachografu, jak również i z kart kierowców mogą Państwo sczytać w dowolnym miejscu oraz czasie. Liczba pobrań danych jest nielimitowana.

 

Tachograf online

 

1. Kierowca umieszcza kartę w Tacho-Lok on-line. Dzięki naszemu urządzeniu, podłączana jest ona automatycznie do sieci internetowej.

strzałka

Tachograf online gps partners

 

 2. Dokumentacja z kart kierowcy trafia do tachografu online przez sieć internetową.
Zapisane dane są dostępne 24h przez 7 dni w tygodniu, bez limitu pobrań.
Ważnym aspektem z punktu widzenia bezpieczeństwa i poufności jest to, że posiadając autoryzowaną kartę, tylko Państwo mogą sczytać dane.

strzałka

tachograf online bezprzewodowe ściąganie plików .ddd

 

3. Ostatnim krokiem jest odbiór danych w postaci plików DDD na osobistym komputerze.
Dzięki Tacho-Lok on-line, mogą cieszyć się Państwo wygodą, zaoszczędzonym czasem i ograniczonymi kosztami.

 

 

 

Możliwość komentowania została wyłączona.

Najcześciej szukane słowa