O firmie GPS Partners

      Jesteśmy firmą świadczącą usługi z szeroko rozumianej telemetrii, czyli tzw. lokalizacji pojazdów. Oferowane przez nas produkty pozwalają na profesjonalne monitorowanie wszelkich pojazdów, prywatnych oraz firmowych za pomocą systemu GPS Partners. Nasza oferta usługowa jest świadczona dla wszystkich firm motoryzacyjnych, transportowych, użyteczności publicznej, szkół nauki jazdy itp. Nie pozostawiamy nikogo bez wsparcia, o czym najlepiej świadczy udana współpraca z odbiorcami indywidualnymi oraz dużymi spółkami korporacyjnymi. W okresie trwania naszej firmy na rynku specjalistycznych technologii mobilnych, nawiązaliśmy współpracę między innymi z Mercedesem, Scanią itp.

        Wyróżnia nas duża innowacyjność, elastyczność oraz indywidualne podejście do każdego klienta, co umożliwia dostosowanie systemu do oczekiwań klientów zarówno od strony funkcjonalności, jak i budżetu który nasi klienci mogą przeznaczyć na system GPS. Nasze kompleksowe rozwiązania optymalizują procesy zarządzania flotą oraz obniżają koszty utrzymania pojazdów nawet do 30 % a jednocześnie są intuicyjne i proste w obsłudze, co czyni nasz system przyjaznym dla użytkowników oraz eliminuje długie i kosztowne procesy wdrożeniowe.

Wykorzystanie systemu GPS Partners daje pełną możliwość weryfikacji pozycji floty pojazdów za pomocą map dostępnych w aplikacji oraz weryfikację jej wykorzystania i zużycia. Umożliwiają to liczne raporty oraz wykresy dostępne w naszej aplikacji na stronie www oraz poprzez wersje mobilne na Android i IOS dostępne 24/7.

        Oferujemy konkurencyjne ceny na rynku, możliwość ich negocjacji oraz rabaty przy dłuższych współpracach. Jesteśmy wyjątkowo elastycznym i otwartym zespołem doświadczonych specjalistów. Cenimy sobie udaną współpracę z klientem, ponieważ najważniejsza jest dla nas Państwa satysfakcja i zadowolenie. Działamy sprawnie na terenie całego kraju oraz za granicą. Wkrótce pragniemy otworzyć nasze biura na terenie Niemiec i Wielkiej Brytanii. Wszystkim klientom gwarantujemy pełen profesjonalizm naszych usług.

Nasza oferta: lokalizacja pojazdów GPS, monitorowanie GPS, zarządzanie flotą, lokalizatory GPS, kontrola paliwa i inne...

Świadczymy usługi dla: firm przewozowych i transportowych, klienta indywidualnego, maszyn budowlanych, autobusów miejskich

 

Mamy nadzieję, że świadczone przez nas usługi przyczynią się do Państwa zadowolenia i znacznej satysfakcji, a jednocześnie wpłyną na rozwój Państwa działalności.

Z poważaniem,

Zespół  GPS Partners.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Najcześciej szukane słowa