korzyści z monitoringu gps

Poprawa produktywności floty

Poprawa produktywności floty GPS Partners

Poprawa produktywności floty

Możesz jeszcze bardziej produktywnie zarządzać pracownikami. System GPS Partners to łatwy w użyciu program śledzenia pojazdów, zapewnia natychmiastowy wgląd w dane gdzie twoje pojazdy znajdują się w danym momencie . Dostęp ten daje możliwość poprawienia produktywności pracowników oraz zwiększenie ich wydajności.

 Zarządzaj aktywnie flotą

Uwzględniając rzeczywisty czas przepływu informacji o twojej flocie System pozwala aktywnie monitorować i zarządzać twoimi pojazdami. Nasze oprogramowanie monitorowania GPS daje możliwość obliczenia czasu potrzebnego pracownikowi do podróży i wykonania zadania.

Trasy kierowcy

Nasz Monitoring GPS daje narzędzia potrzebne do optymalizacji tras kierowców . Otrzymasz także możliwość do podejmowania świadomych decyzji oraz dysponowania pojazdami do miejsca pracy poprzez minimalizację czasu prowadzenia pojazdu i pozwalając pracownikom spędzać więcej czasu ze swoimi klientami .

INNE KORZYŚCI Z MONITORINGU GPS PARTNERS:

Zmniejszenie czasu przestoju pracownika

Zmniejszenie czasu przestoju pracownika GPS Partners

Wyeliminowanie lub zmniejszenie godzin nadliczbowych

GPSPartners do śledzenia pojazdów pokazuje informacje w czasie rzeczywistym i dokładne raportowanie swojej mobilnej siły roboczej . Te dane mogą być wykorzystane do śledzenia niepotrzebnego zużycia pojazdu i zmniejszyć czas przestoju pracownika co pozwala na efektywne zarządzanie flotą z dowolnego miejsca, a dzięki ustawieniu automatycznych powiadomień będziesz mógł być na bieżąco w każdym momencie bez potrzeby logowania się na stronie. Odręczne listy obecności należą już do przeszłośc. Nowoczesnym i rozpowszechnionym rozwiązaniem jest proponowany przez nas monitoring GPS. Nasze oprogramowanie pozwala zweryfikować ewidencje czasu dla Ciebie i daje narzędzia potrzebne do dokładnego rozrachunku.

INNE KORZYŚCI Z MONITORINGU GPS PARTNERS:

Zmniejszenie kosztów paliwa Monitoring GPS

Zmniejszenie kosztów paliwa GPS Partners

Zmniejsz koszty i zużycie paliwa

Dzięki monitoringowi paliwa możesz zaoszczędzić nawet do 15% kosztów paliwa.

Wyeliminuj przekroczenie prędkości

Nadmierne przyspieszenie i hamowanie jest niewłaściwym postępowaniem przy wykorzystaniu pojazdu oraz dodatkowo marnuje paliwo. Nasze oprogramowanie monitorowania GPS pozwoli Ci przeanalizować niewłaściwych nawyków jazdy i wysyłanie automatycznych powiadomień w czasie rzeczywistym w celu skorygowania tych zachowań. Zwiększona wydajność floty nie tylko tworzy bezpieczne środowisko pracy, ale często obniża stawki ubezpieczenia.

Wyeliminuj nieautoryzowane użycie

Wiele firm pozwala swoim pracownikom podejmowania swoich pojazdów do domu w nocy i weekendy. Monitoring TRACKGPS pozwala wyeliminować nieuprawnione użycia pojazdu firmowego.

Zoptymalizowane trasy

Nasz system lokalizowania GPS pozwala na analizę i optymalizację tras co skutkuje redukcją kosztów paliwa i zmniejszeniem częstotliwości konserwacji pojazdów.

Automatyczne alerty

Nie masz czasu, aby usiąść i obserwować ekran i monitorowania floty każdej godzinie każdego dnia? Poprzez tworzenie automatycznych alertów, polityka twojej firmy będzie egzekwowana sterownikami zdalnie dzięki czemu zaoszczędzisz swój czas.

INNE KORZYŚCI Z MONITORINGU GPS PARTNERS:

Najcześciej szukane słowa